O Nas

LeanPRO to firma doradcza założona przez Wiktorię Gałuszka – Stasiak. Firma bazuje na bogatym, wieloletnim doświadczeniu zawodowym, pasji oraz determinacji. LeanPRO to entuzjaści ciągłego doskonalenia, menadżerowie z udokumentowanym doświadczeniem operacyjnym. Sprawdzeni w złożonych sytuacjach biznesowych zarówno kiedy wymagana jest szybka transformacja jak i niezbędne są długofalowe rozwiązania strategiczne.

Nasi eksperci od ponad dekady, efektywne budują międzynarodowe relacje i zespoły. Świadomość kulturowa rozwijana podczas wieloletniej pracy i życia w USA, Skandynawii oraz Azji .

LeanPRO to gwarancja kompleksowej i profesjonalnej realizacji powierzonych zadań, niezależnie od położenia geograficznego.

Specjalizacja

LeanPRO to eksperci o ugruntowanej pozycji i wiedzy z zakresu Zarządzania Operacyjnego oraz Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Specjalizują się w zagadnieniach związanych z projektowaniem, organizacją i optymalizacja procesów (produkcyjnych i transakcyjnych). Zarządzaniem zmianą organizacyjną, prowadzeniu projektów (w tym zgodnie z metodologią Lean Six Sigma), mapowaniu strumienia wartości (Value Stream Mapping) oraz poszukiwaniu wartości dla Klientów.

Doświadczenie

LeanPRO to pasjonaci Lean i Ciągłego Doskonalenia, a nade wszystko praktycy i pragmatycy, którzy od ponad dekady pracują dla klientów z przemysłu Motoryzacyjnego, Lotniczego i Morskiego. Zarządzali i aktywnie wspierali produkcję i łańcuch dostaw dla produkcji jednostkowej, małoseryjnej, seryjnej oraz ciągłej.

Zespół LeanPRO doskonale rozumie wyznania rynku związane z łańcuchem dostaw, organizacją pracy, efektywnością, produktywnością, czy kosztami złej jakości.

Pozwól nam zatroszczyć się o wyniki Twojej FirmySkontaktuj się z nami dziś!

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, akceptujesz korzystanie z plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.  Więcej informacji